PRO ZVÝRAZNĚNÍ KRÁSY
PEELING
HARMONIZUJÍCÍ tělový PEELING
Peeling těla zjemňuje pleť, zlepšuje pronikání aktivních látek do kůže díky odstranění mrtvých buněk a nečistot, pomáhá stimulovat krevní oběh a obnovu buněk. Peeling těla je proto základní a zároveň přípravnou fází v péči o tělo. Peeling se provádí pomocí Jemných mořských minerálních krystalů a Balzámu s extraktem polodrahokamu rodochrozitu, který efektivně působí proti stresu, zmírňuje napětí těla a mysli, navrací rovnováhu a přináší pocit pohody. Po peelingu bude Vaše pleť jemná a svěží.
TĚLOVÉ ZÁBALY
Unikátní pleťové metody založené na technice vyvinuté Dr. N.G. PAYOT
HARMONIZUJÍCÍ tělový ZÁBAL
Teplé zábaly přinášejí pohodlí, relaxaci a pocit pohody. Zábal se skládá z Růžového minerálního jílu, Balzámu s extraktem polodrahokamu rodochrozitu a Luxusního relaxačního oleje. Zábal stimuluje krevní oběh, dodává tělu minerály, zklidňuje a zvláčňuje pleť, uvolňuje tělo a mysl. Po zábalu bude Vaše pleť jemná a hladká.
OŽIVUJÍCÍ tělový ZÁBAL
Teplé zábaly přinášejí pohodlí, relaxaci a pocit pohody. Zábal se skládá z Bílého minerálního jílu, Balzámu s extraktem polodrahokamu smithsonitu a Luxusního energizujícího oleje. Zábal dodává energii unavenému organismu, zpevňuje a posiluje kůži, stimuluje a oživuje tělo a mysl. Tělu se navrací síla, pocit únavy mizí. Po zábalu bude Vaše pleť jemná hladká a pevná.
MASÁŽE
RELAXAČNÍ TĚLOVÁ MASÁŽ
Masáž se provádí Luxusním relaxačním olejem s obsahem esenciálních olejů pačuli a vanilka. Olej uvolňuje tělo a mysl, zklidňuje smysly, vyživuje pokožku a zanechá jí hedvábně jemnou. Vaše mysl bude po masáži opět vyrovnaná.
MASÁŽ ČÁSTEČNÁ (záda, šíje, chodidla)
Masážní techniky uvolňují svaly a zmírňují nervové napětí a spolu s působením přípravků pomáhají odstranit bolesti zad. Masáž se provádí relaxačním olejem s obsahem esenciálních olejů. Olej uvolňuje tělo a mysl, zklidňuje smysly, vyživuje pokožku a zanechá jí hedvábně jemnou.

službu poskytuje:
Jakub KRAUT
, tel.objednávka: 224 210 146 / mobil: 603 530 761
Aktuální ceník je k dispozici v recepci centra Oasis CITY – GAUDÍ salon

Léčitelka, masérka, kartářka
Masážní balíčky
VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET
TAROT KELTSKÝH DRAKÚ


službu poskytuje:
Alena NYKLOVÁ
, tel.objednávka : 728 079 030 (IČ 70564396)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ NA NAŠE SLUŽBY A SLUŽBY Oasis CITY
Všem novým zájemcům poskytujeme bezplatné konzultace a kompletní poradenství v oboru.


© BEAUTY & HAIR SALON GAUDÍ, Václavské nám. 36, Praha 1, tel.: +420 224 210 146, e-mail: info@gaudistudio.cz