MANIKÚRA A NEHTOVÁ MODELÁŽ / PEDIKÚRA

Poskytujeme veškeré služby pro Vaše ruce i nohy v oblasti manikúry, či mokré pedikúry. Wellness masky a teplé zábaly Vám přivodí pocit blaha, uvolníte se při masáži. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. ®SLUŽBY
Modeláž nehtů (gelové nehty)
Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete mít z nich radost, kterou uvidí i Vaše okolí. I když máte nehty zdeformované (nemocí, úrazem), nebo okousané, určitě se i v tomto případě vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů.Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž. Během pár hodin vám manikérka či nehtová designérka může několika způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit.Gelové nehty jsou pružné, tenčí a pro váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější, než u akrylu. Současné gelové systémy na modelování nehtů jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobého nošení bez neblahého vlivu na zdraví.
P-SHINE
P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou jako při použití bezbarvého laku.
Manikúra
Základní manikúra má být pro zákaznice příjemným relaxačním odpočinkem i profesionální konzultací nad individuálními vadami. Kompletní manikúra navíc obsahuje masáž rukou, jemný peeling, ošetření extrémně suchých rukou, parafínový zábal či ošetřující masku.
Potažení přírodního nehtu gelem
Pro ty z vás, které upřednostňujete přírodní nehty, ale nejste spokojené, protože Vám na nich lak vydrží maximálně 3 dny nebo je máte měkké a tenké, je tady potažení nehtů gelem. Tato metoda nehet chrání a zpevňuje. Potom Vám lak vydrží i 3týdny a ruka je stále upravená.Rozdíl od samotné modeláže nehtů je, že na nehet se neaplikují nehtové typy, takže délka nehtového je původní, tak, jak zákaznice přišla. Tento způsob je nejjednodušší a nejšetrnější k vaším nehtům a pokud nejste zvyklá na dlouhé nehty, je to i nejpřirozenější cesta, jak si na ně při postupném růstu zvyknout.
Permanentní Francouzská manikúra
Nail Art zahrnuje veškeré zdobení, ve kterém jsou zahrnuty kamínky, korálky, třpytky, samolepky, ruční malování, aplikace 3D obrázků. Nail Art tvoří významnou položku v celkové podobě gelových nehtů.
Nail art nehtů
Permanentní Francouzská manikúra se na gelové nehty aplikuje bílým, mléčným, či barevným gelem dle přání zákaznice.


MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ NA NAŠE SLUŽBY A SLUŽBY Oasis CITY®
Všem novým zájemcům poskytujeme bezplatné konzultace a kompletní poradenství v oboru.© BEAUTY & HAIR SALON GAUDÍ