O nás.

Naše agentura vznikla v roce 1998 jako zastřešující společnost coby samostatných subjektů a umělců.

Za dobu svého působení jsme vybudovali dynamický tým s kvalitním know-how v umělecké branži a naší přidanou hodnotou je možnost mezinárodního působení.

Hlavním zaměřením naší agentury je exklusivní zastupování v oblasti licenčních a autorských práv a práv souvisejících, umělecká tvorba a kompletní zajištění a realizace veřejných produkcí, zprostředkování tvůrčích a estrádních umělců, zprostředkování medializace a tvůrčí autorské produkce, návrhářská, designérská a aranžerská činnost a modeling.

V praxi to představuje zajišťování uměleckých vystoupení a koncertů a realizaci kulturních a společenských akcí na klíč s individuálním přístupem na rostoucí poptávku a specifické požadavky zákazníků.

Prioritními zásadami je pro nás nejen individuální přístup ke klientovi, ale také rychlost a solidnost, kreativita, špičková odbornost a technická zdatnost.  
Nebráníme se ani dalším zkušenostem a výzvám a proto jsme se rozhodli zavítat do tajů brazilské samby a otevřít ve spolupráci s renomovanou lektorkou Rachel De Andrade školu SAMBY.

Variace temperamentního a exotického tance přímo z Ria v nádherném kostýmu, který zaručeně rozproudí krev v žilách celému obecenstvu.© Dance Studio Gaudi